medziagu fonas

Apie mus

Company Name yra nedidelis šeimos verslas, tad kiekvienas mūsų klientas gauna išskirtinį dėmesį ir aptarnavimą. Artimai dirbame su užsakovais nuo pat pirmo kontakto. Kartu diskutuojame dėl gaminio idėjos, dizaino, spalvų. Mūsų tikslas – išgirsti Jus ir viršyti Jūsų lūkesčius, pagaminant baldą, kuris ne tik džiugins ir suteiks jaukumo Jūsų namams, bet ir bus funkcionalus bei kokybiškas. O svarbiausia, jis bus toks, kokį įsivaizdavote. Viliamės, jog jau pirmasis Jūsų užsakymas bus šiltų ir draugiškų darbinių santykių pradžia.

Gaminame tik aukštos kokybės produktus ir stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės derinį. Užsakovui norint, galime pasiūlyti ekonominį (naudojant kokybišką, bet nebūtinai garsių firmų produkciją) ir prabangesnį variantą (naudojant aukščiausios kokybės, gerai žinomų firmų medžiagas, įmantresnes konstrukcijas). Į mus galite kreiptis ir jau turėdami konkrečią baldinę idėją ir dar būdami tvirtai neapsisprendę. Abiem atvejais su malonumu jus pakonsultuosime dėl baldo funkcionalumo ir dizaino, nes nuolat aktyviai domimės visomis interjero ir baldų dizaino naujienomis, lankome šios srities parodas.

Jei turite nestandartinį gyvenamąjį plotą, patarsime kaip optimaliausiai jį apstatyti, kad gautumėte daugiausia naudos iš esamos erdvės. Visus baldus projektuojame atsižvelgdami į konkrečius Jūsų poreikius ir skonį. Kiekvienoje situacijoje stengiamės rasti būdų, kaip įgyvendinti Jūsų turimą idėją.
Skonis ir stilius, tai dalis Jūsų asmenybės ir kiekvieno žmogaus yra originalus ir savitas. Mes tai vertiname ir skatiname. Jums pageidaujant, padėsime stilių išgryninti, papasakosime, kas būdinga vienam ar kitam tipui: spalvos, detalės, formos, tekstūros.

Džiaugiamės, kai klientai pateikia mums iššūkių, nes vertiname galimybę save išbandyti ir atgaivinti net įmantriausias baldines fantazijas. Nepabijokite kreiptis į mus, net jei neatrodo, kad Jūsų vizija gali būti įgyvendinta. Kartu rasime sprendimą.

Galime pagaminti visus baldus Jūsų namams: tiek stambius: virtuvės komplektus, vonios, svetainės, miegamojo, vaikų kambario baldus, tiek smulkius: kavos staliukus, spinteles, lentynas ir kt. Negaminame tik minkštų baldų. Mūsų tikslas – Jūsų baldines fantazijas paversti gražiu ir fukcionaliu baldu. Tinkamai pagamintas baldas toks ir turėtų būti.

Maloniai kviečiame bendradarbiauti dizainerius. Jei ieškote techninio sprendimo savo sugalvotam baldo dizainui, aukštos kokybės ir realių gamybos terminų, rinkitės Company Name. O galbūt reikia įmonės, kuri atliktų netradicinius interjero projektus, susijusius su medžiu (pavyzdžiui, išklotų lubas ar sienas medžio lakštais), tai irgi galime padaryti. Tiek maži, tiek dideli užsakymai yra labai laukiami, tad telieka tik susisiekti su mumis.Norite daugiau informacijos?

Susisiekite su mumis